Swingers olarak ilk deneyimiz

  Merhabalar değerli seçkin Swingers porno hayranları biz Antalyadan sezer ile sezin ben 34 yaşında eşim 29 yaşında hayatımız çok renk geçiyor son zamanlarda çünkü o kadar keyif alıyoruz ki bunu anlatması bile çok zor diye bilirim. Yaşamayan bilmez bir gün twitter gezinirken bir makele okudum söyle bir başlık vardı seks hayatınızda renk yoksa bunu renklendirmek için farklı şeyler deneyin diye benim hoşuma gitti makele okudum. Orada yazanlar aynı şu şekilde Swingers çiftler tanışıp seks paylaşımları yapın daha kendinizi mutlu hissedersiniz. Hemde uzun yıllar evliliğinizi kurtarırsınız ilk başlarda biraz tuhaf hissetim sonuçta karımı başkasıyla paylaşmak bir erkek için çok zor olmamı diye düşüyorum. Ama sonra ikinci aşama vardı tabi ki de ben karımı nasıl ikna edebilirim bunu zordu eşim sonra bana ne der o günü bebeğim bir şey içelim mi dedim oda olur aşkım akşam için hazırlık yaptık rakı balık yapıyoruz evde güzel bir sofra kurduk içmeya başladık tabi ben yavaş gidiyor karı hızlı dayıyorum.

  Rakıyı öyle çok içti ki sarhoş oldu sonra sohbet etmeye başladım aşkım hiç iki erkek yatmayı hayal ettin mi dedim evet dedi nasıl yanı dedim sen ve iş arkadaşın serkan hayal ettim bir keresinde aradığım fırsat buydu benim peki hayallerini gerçekleştirim dedim. Olur mu öyle şey adı üzerinde ben sadece hayal ettim dedi gerçek yaşamda bunu yapmam dedi benim kavga etti odasına gitti tabi aklında yer yapmış benim söylediğim günler hep düşünmüş kocam bana neden bunu söyledi diye sürekli bakıyorum. Hep bir şey düşüyor derin derin dalıyor sonra aşkım ne oldu sana böyle dedim geçen sofrada söylediklerim kafama takıldı benim seni aldatığımı düşüyor dedi hayır bebeğim ben öyle bir şey asla düşünmem ama biraz olsun seks hayatımıza renk katmak istiyorum.

  Grup seks ile yada Swingers seks çiftler buluşup eğlenceli zamanlar geçirmek hayatan tat almak istiyorum ama bunu sana bir türlü söyledim bende böyle yol denedim dedim oda aşkım gerçekten bunu istiyorsun dedi bende evet istiyorum. Sende bu konuda bana eşlik edersen mutlu olurum peki dedi ilk deneyimi arkadaşınla yaşamayalım çünkü bu sırımızı kimse bilmesin yabancı insanlar yaşalım kimse bilmesin bu tür eğlence düzenleyen insanlar var onları araştır ve onlara katılırız. Olur aşkım dedim nette gezinti yapınca harika bir Swingers parti gördüm yakın zamanda çok sayıda çift katılım sağlıcaktı bizde ilk deneyimizi bu video birlikte yaşadık artık çok mutluyuz. Gizliliğe önem veren temiz hijyen kurallarna dikkat eden çiftler varsa bize buradan ulaşa bilirsiniz iyi seyirler dileriz mesajlarınızı bekliyoruz sevgilerimizle Sezer ile Sezin


  DAHA FAZLA GÖSTER


  Yorumlar
  • Yorum Bulunamadı.