• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Sevgiliniz sizden sıkıldı mı

Her ilişki başladığı zaman bir ömür boyu sürmesi istenir. Ve büyük bir coşku, sevgi ve aşk ile her iki taraf ilişkiye başlar. Bu ilişkinin ilk zamanlarında tabi ki her şey tam olarak istenildiği gibi devam etmektedir. Hayatınızın ilişkisini yaşadığınız düşünülür ve onunla gelecek planlarınızı ilişkinin ilk günlerinden itibaren yapmaya başlarsınız. Bazı ilişkilerde sizin duygularınızda hala bir değişiklik yokken birlikte olduğunuz insanın belki de duyguları değişmiş olabilir. Ve sevgilinizin sizden sıkıldığını düşünmeye başladıysanız, bu yazımızı sonuna kadar okumanız gerekmektedir. Eğer bu yazdıklarımız ilişkiniz içerisinde varsa duygularınızda haklısınız demektir.

İlişkinin ilk başlarında telefon görüşmelerini neredeyse kapatmazsınız. Her fırsatta ya o sizi arar, ya da siz ilk müsait olduğunuzda onu ararsınız. Telefonu konuşması hiç bitsin istemezsiniz. Hatta uykunuzdan çalarak sırf onun sesini duymak için uykuya direnirsiniz. Ama zamanla sizlerin bu telefon görüşmeleriniz çok aza indiği zaman, saatlerce süren telefon konuşmalarınız bir iki dakikadan ibaret olmaya başlayacaktır. Her aradığınız zaman ona ulaşamayacak, eskiden ulaşamadığınız zaman cevapsız çağrıyı görür görmez sizlere hemen dönün kişi artık sizi aramamaya başlar. 

Yazdığınız mesajları okuduğu halde, herhangi bir cevap dönmemeye başlar

Sizinle görüşmeyi çok isteyen kişiyi arayıp buluşmak istediğinizi söylediğiniz zaman, her defasında bir bahane üretecek ve sizinle görüşmemeye başlayacak
İş yerinize ya da evinize küçük hediyeler ya da çiçek gönderip notlar yazan kişinin artık yaptığı bu sürprizler son bulmuştur.
Artık size karşı bir özen göstermeyecektir. Sizinle buluşmaya geleceği zaman dakikalar öncesinde buluşma yerine giden kişi geç gelmeye başlayacak, kılık kıyafeti yeteri kadar önemsiz olacaktır.

Karşınıza geçtiği zaman iletişim sorununuz olmaya başlar. Önceleri hiç susmadan konuştuğunuz kişi ile artık konuşacak konu bulmakta zorlanacaksınız. Bedenen sizin yanınızdayken ruhen tamamen başka bir yerlerde olacak ve sizi dinlemez. Escort Bayan İlişkinin ilk başlarında onunla ilgili gelecek planlarınızı duyduğunda heyecanlandığını hissettiğiniz kişiye, gelecek hayallerinizi söylediğiniz zaman karşınızdaki kişinin bambaşka biri olduğunu, sanki o gelecek planlarını onunla istemeyip başkasıyla istiyormuşsunuz gibi sizi tamamen yabancı olarak dinleyecektir.  
  • Yorum Bulunamadı.