• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Kadınları Mutlu Etmek İstiyorsanız Yapmanız Gereken Ufak Detaylar

Merhaba sevgili blogerlarım. Sizlere bu kez biraz da olsa kadınları tanıtmaya yönelik bir yazı yazmak istedim. Yani kadınlar nelerden hoşlanır, gün içerisinde neler yapar ve nasıl vakit geçirirler bunları biraz anlatmak istiyorum. Böylece onların nelerden zevk aldıklarını, nelerden hoşlandıkları anlayabileceksiniz ve onlara karşı daha bilgili ve sağlıklı yaklaşa bileceksiniz. Hepimiz biliyoruz ki biz erkeklerin kadınları tam anlamıyla anlamsı olukça güç hatta belki imkansız bir durumdur. Çünkü kadınlar bizlerden farklıdırlar. Erkekler ne kadar basit yaratıklarsa, kadınlar tam tersi bir o kadar duygu yüklü, mantığını daha fazla kullanabilen ve sanki program gibi her şeyde bilgi ve tecrübesi bulunan yaratıklardır. Yani kısacası onları anlamak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir, hatta bazen hiç anlamadığınızı düşünebilirsiniz. Fakat şu bir gerçekli kadınlar bunu zaten biliyor ve sizden kendilerini anlamanızı değil de sadece biraz da olsa anlamaya çalışmanızı bekliyorlar. Bu bile erkekler için büyük bir adım ve kadınlara yeterli bir durumdur. Bir kadın kendisini anlamaya çalışan erkekten daha çekici birinin olduğunu düşünmez. Çünkü kadınlar için anlayışsız ve sürekli olumsuz eleştiri yapan erkekleri sevmez hatta çok fazla itici bulurlar. Neyse bunları burada kısa kısa değilde maddelerle uzun uzun anlatmayı istiyorum.

1. olarak mesela iltifat edin bir bayana. Kim olursa olsun, ne olursa olsun her kadın karşısındaki erkekten mutlaka güzel sözler duymak ister. Ama öyle kuru kuru değil. Gerçekten, samimi bir şekilde, içinizden gelerek yapın bunu. Öyle sadece ''çok güzelsin'' falan demeyin. Sadece kılığına kıyafetine falan yapmayın güzel söz işini. Kişiliğine, duygularına, düşüncelerine ve yapmış olduğu iltifat edin. Mesela ne diyin biliyor musunuz ''Bunu nasıl düşünebildin hayran kaldım'' diyin, mesela '' Gözlerinin güzel olduğu kadar yüreğinde güzel'' diyin. Kadınlar dış görünüşlerine iltifat edildiği zaman çok mutlu olurlar fakat iç güzelliklerine iltifat edildiği zaman olunuruz olmayı bir kenara bırakın sizlere aşık olacaktır.

2. olarak dinlemeyi bilin. Bir kadın size bi rşey anlatıyorsa eğer öyle boş boş etrafa falan bakmayın. İnsan gibi gerçekten dinlediğinizi belli ederek gözlerinin içine bakın. Kadınlar her zaman mantıklı ve olması gereken konuşmaları yapmayabilir. Sadece erişmeyle anlatmak için de anlatabilir. Ama unutmayın her kadın her zaman sevdiği insanlara özellikle erkeklere karşı yoğun bir duygu besliyorsa ona bir şeyler anlatmayı sürekli göz göze gelmeyi sever. Bunun sizin için ne kadar önemli olduğunu bilin yani. Sizinle olan dakikaları sadece sohbet etmek isteyerek geçiren kadın güzel kadındır. :

3. olarak sarılın. Bir kadına ona hiç bir şey söylemeden bir sebebi olmaksızın sık sık sarılın. Durduk yere bir anda sarılın bir kadına. Sizin yanınızda mutlu olan her kadın sizin aynanız demektir. Aynalara bakmayı bilmelisiniz ki kendinizi güzel göresiniz. Kadınları mutlu etmek için çok çaba sarf etmenize gerek yok.  Bir kadın bazen '' git başımdan'' desende aslında gitme kal demek ister içten içe. Tabiki biz erkekler bunun bu şekilde olduğunu anlayamayacağız o an ama bildiğimiz sürece kalacağıdır.

4. olarak onunla mutlu olduğunuzu belirtin. Her kadın bir erkeğin onu sevip sevmediğini bilebilir. Fakat her kadının en esaslı kuralı duymak ister. Güzel sözlerin yanında, güzel iltifatların yanında dile getirilmeyen ama aslında yaşanan şeyleri bile duymak ister. Bir kadına ne kadar fazla sevginizi gösterseniz bile bir gün kalkıp ''bana hiç seni seviyorum demiyorsun'' diyecektir. Söylemekten kaçınmayın ve bildiği şeyleri bile söyleyin ona. Mesela bir yere gittiniz ve park yeri bulamıyorsunuz buna sinirlenmeyin ona dönün ve diyin ki '' seninle arabada yalnız kalmak için iyi bir bahane '' Bu onun gerçekten mutlu  olmasına neden olacaktır. Sürekli gülümseyin ve ve gülümsetmeye çalışın. Her kadın kendisini güldüren erkleri sever.

Unutmayın kadınları anlamak her ne kadar zor olsa da onları mutlu etmek bir o kadar kolaydır. İşte bu yüzden karışık duygular hissedebilirsiniz. Ama buna hiç gerek yok. Gönülden bir iltifat, İçten ve samimi bir sarılma veya duymak istediği şeyleri ona söylemek gibi basit şeylerle mutlu olan varlıklardır kadınlar. Anlamak için çok çabalamayın yani zira anlamayacaksınız. :
  • Yorum Bulunamadı.