• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Kadınlar Erkeklerde Neleri Çekici Bulabilirler

Merhaba blog severler. Bu yazı diziminde bayanların siz beylerde nelere dikkat ettiklerini ve nelerin izden hoşlandığını ve siz beylerde neleri çekici bulduklarını yazmak istedim. Bu sayede size ufak tefek ip uçlarda vermiş olacağım. Bir kadının etkilenmesi için gereken tüm özellikleri yazacağım sizlere. Bu belli başlı bir kaç şeyi yapsanız bile bayanların sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Biliyoruz ki biz erkekler kadınlardan daha basit yaratıklarız ve en önemli günlerimizde bile çok fazla özen göstermeden hareket ediyoruz. Bu bazen kadınların tam olarak siz beylerden etkilenmesini sağlayamıyor. Yani kadınların her şeye dikkat edeceğini hesaba katmıyoruz. Aslında bunun için de çok çabalamıyor ve fazla da umursamıyoruz. Fakat bir kadını gerçek anlamla etkilemeyi ve kendinize çekmeyi düşünüyorsanız yazacağım yazıları dikkate alıp uygularsanız, her zaman siz beyler için emin olun daha kolay olacaktır. Bir kadını etkilemeyi uzun bir sürede değilde kısa bir sürede yapmayı planlıyorsanız işinize yarayacak tavsiyelerde bulunacağımı bilmenizi isterim. Çok sık rastlanan ve artık çok açık belli olan bu bazı kuralları önceden bayanlar söylemeye çekinirken günümüzde artık çok rahat dile getirebiliyorlar. Böyle olunca da biz erkekler ne yapmamız gerektiğini daha iyi biliyor ve ona göre haraket ediyoruz. O zaman haydı başlayalım ve bakalım neymiş kadınların en çok dikkatini çeken şeyler. İlk olarak bir kadının bir erkekte ilk dikkat ettiği şeylerden bir tanesi tabiki dış görünüş. Yani giyim tarzınız. Bir erkeği her zaman tamamlayan bir durum olarak görülmesi ve çok fazla özenilmesi gerektiğini düşünüyorlar. Yani bu ister bir takım elbise olsun isterseniz bir spor kıyafet. Fakat uyumlu olmasına ve siz beylere yakışıp yakışmamasını bakıyorlar. Kendinize yakışan şeyleri her zaman tercih etmelisiniz. İkinci olarak saç, sakal, ve bıyık evresi geliyor. Yapılan bir araştırmaya göre eskiye nazaran artık kadınların özellikle sakallı erkeklerden fazlasıyla hoşlandığı ortaya çıktı.

Eskiden yüzün tamamen temiz olması gerektiğine inanan bayanların yerini artık kirli sakallı beylerden hoşlanan bayanlar aldı diyebilirim. Bunun yanında bıyık seven bayanlar da var tabiki. Ayrıca saçların uzun olup olmamasına dikkat eden bayanlar da yerini alıyor. Şuan moda olan hafif uzun saç bayanların daha çok dikkatini çekiyor. Önemli olan nokta ise ne yaparsanız yapın size yakışıp yakışmadığıdır. Sizin keşfetmeniz gerek kısım burasıdır.

Bir diğer dikkat edilen kısım ise kokudur. Bir erkeği cazibeli yapabilecek tenine ve etrafına yakışan kokuyu seçmelisiniz. Kadınlar bu koku olayına fazlasıyla dikkat etmektedir. Yani durup dururken bile sizin o cazibeli vahşi kokunuzu alarak kendinden geçen bayanlar var. Buna fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Ayrıca şunu da söylemek isterim ki ki sakın kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Yani hacı yağı gibi ağır kokan parfümleri asla tercih etmeyin, zira bu sizin itici gözükmemize neden olabilir. Tercihinizi doğru kullanmak istiyorsanız herhangi birinden veya İnternet araştırarak yapabilirsiniz. Sakın bana parfüm kullanmadığınızı söylemeyin bunu duymak dahi istemem. Hatırlatmak isterim ki hiç bir bayan ter kokan bir erkekle birlikte olmayı bırakın öpüşmek dahi istemez  Bir sonraki ise kesinlikle hal ve hareketlerdir. Konuşma tarzıdır. Bir erkeği erkek yapan en önemli noktalardan bir tanesidir konuşma tarzınız ve hareketleriniz. Yani çok önemli bir noktadır. Yapmacık, laubali, atıp tutan ve bilmediği konular hakkında konuşup bir de ısrarcı olan beyleri inan çok fazla itici buluyorlar. Az ve öz konuşan, bilgili olan, ses tonunu kontrol edebilen ve nerede ne zaman konuşmasını bilen erkekleri her zaman bayanlar fazlasıyla seksi bulduklarını söylemişlerdir. Erkek dediğin çekici ve seksi konuşmalı diyen bayan sayısının ne kadar fazla olduğunu bilemezsiniz. Benden uyarması

Özellikle bunlara dikkat edecek beyler, kendinizin daha çekici olmanızı sağlayacaksınız ve her kadını kendinize hayran bırakacaksınız. Unutmayın önemli olan yakışıklı olmak değil. Bunlara dikkat eden bir kişilik olmaktır. Bu sizin olduğunuzdan çok çok daha fazla karizmatik gösterecektir.

Yazımı beğenen ya da beğenmeyen okuyucularım yorum yaparak bana fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. İyi günler dilerim.
  • Yorum Bulunamadı.